Galeria 10 DBF-ów

ODPOWIEDZ
Picx
Numer GG: 299000

Galeria 10 DBF-ów

Post autor: Picx » śr, 18 kwie 2012, 13:47

Witajcie :)
Być może część z Was kojarzy mnie ze starego forum na dyskusje.pl. Na tym forum nie pisywałem, tylko czytywałem :)
Od 3 lat wybierałem się na DBF, ale zawsze coś wypadało... powiedziałem DOŚĆ, i w 2012 r. postanowiłem przyjechać... bo jak Majowie mieli rację, to odkładanie na "za rok" się nie uda :)
W związku z tym, że jest to jubileuszowa, 10 "Biała flaga" to chciałbym zrobić z niej tekst dla tvp.info - tekst o tym, jak wyglądało te 10 lat, co się zmieniło, co się wydarzyło etc. Chciałbym także pokazać jak przez te 10 lat zmieniały się spotkania. Dlatego mam do Was prośbę, jeżeli posiadacie w swoich archiwach zdjęcie z historycznych DBF, macie do nich prawa autorskie i zgadzacie się na publikacje ich na www.tvp.info, to bardzo proszę, abyście wysyłali mi na maila takie zdjęcia, podpisane rokiem w którym zostały zrobione. Proszę, aby jedna osoba nie przysyłała więcej niż 2 zdjęć z jednego spotkania. W treści maila proszę zawrzeć regułkę:

Potwierdzam, że mam prawo dysponować fotografią. Fotografia nie została sprzedana komuś innemu na zasadzie wyłączności oraz, że fotografia nie narusza praw i dóbr osobistych osób trzecich. Zgadzam się na bezpłatną publikację zdjęć na portalach tvp.info i tvp.pl oraz na korzystanie z niej przez TVP S.A.

Z tych zdjęć planuję zrobić galerię na stronie www.tvp.info

Jeśli ktoś z Was ma ochotę przesłać swoje fotografię, to proszę o kontakt na pw.

D.

Awatar użytkownika
JJka
Numer GG: 0
Kontakt:

Re: Galeria 10 DBF-ów

Post autor: JJka » śr, 18 kwie 2012, 21:20

Picx, witaj! :D
Super, że tym razem przyjedziesz i w końcu sie poznamy! :mrgreen:
Masz dość ciekawy pomysł... tyle że mała uwaga.... w tym roku to nie jest jubileuszowy DBF.... bo takowy był w zeszłym roku :? ...

Picx

Post autor: Picx » śr, 18 kwie 2012, 21:34

No tak... jak zawsze opóźniony... :P
Ale... alleee ostatni raz w Starej Od nowie? Alllle przed "końcem świata"...
Wyjątkowy jak co roku...
Szczerze... nie mogę się doczekać wyjazdu :)

Tych co mnie pamiętają.. pozdrawiam
Tych co mnie nie pamiętają... również pozdrawiam :)))
I jestem, nieustanie w paski :)

D.

Awatar użytkownika
JJka
Kontakt:

Post autor: JJka » czw, 19 kwie 2012, 07:54

oj tam od razu "opóźniony" ;) :mrgreen:
to juz parę dni... więc wytrzymasz!! :D
tylko nie zapomnij sie ujawnić na imprezie! żeby nie było, że potem napiszesz "że byłem, ale..." :twisted:

jako ta co Cię pamięta - dziękuję za pozdrowienia ;)

Picx

Post autor: Picx » czw, 19 kwie 2012, 08:50

Ujawnię się, ujawnię :)
Sławek obiecał się mną zająć, więc podejrzewam, że dopilnuje mojego pełnego objawienia :)

D.

Awatar użytkownika
slawek

Post autor: slawek » czw, 19 kwie 2012, 16:03

Zawsze miło witać czarno-białe dusze w Naszym gronie , a już tym bardziej takie, które były są i będą !
Witam na forum! ...a już nie długo będzie okazja uścisnąć sobie dłonie !
Mam nadzieję , że realizacji pomysłu się uda!

Awatar użytkownika
Astronom_

Post autor: Astronom_ » czw, 19 kwie 2012, 21:45

Picx, ja też się cieszę, że wreszcie się spotkamy. Swego czasu trochę godzin przegadaliśmy na naszym republikańskim czacie, nieprawdaż?... :)
A tak a propos - rozumiem, że jest Ci źle z faktem, że do tej pory jeszcze nie uczestniczyłeś w żadnym DBF-ie, ale... czy musiałeś z tego powodu rezerwować sobie bilet dwa razy??... :lol: ;)
Pozdrawiam

Astro_

"Przy całej swej złudności, znoju i rozwianych marzeniach jest to piękny świat..."

Awatar użytkownika
Astronom_

Post autor: Astronom_ » czw, 19 kwie 2012, 21:48

Pisząc poprzedniego posta zapomniałem o podstawowej sprawie, czyli temacie tego wątku. Przecież my - jako Fanklub - posiadamy galerię zdjęć z DBF-ów, do której mamy całkowite prawa, gdyż autorzy poszczególnych zdjęć takowych nam udzielili. Nie jestem pewny, kto dysponuje "źródłowymi" wersjami, ale wydaje mi się, że Krizz na pewno...
Krizz... nie podesłałbyś Picx-owi naszej "wystawy"?...
Pozdrawiam

Astro_

"Przy całej swej złudności, znoju i rozwianych marzeniach jest to piękny świat..."

Picx

Post autor: Picx » czw, 19 kwie 2012, 23:52

Astro... :)
To nie zachłanność do rezerwacji mnie "popchła"! Poważnie!
A w ogóle z tymi biletami to śmiesznie wyszło, bo jak rezerwowałem na mail w wp, to nie przeszło mi do okienka dalej... zaczymało się że tak powiem... więc zarezerwowałem ponownie... tym razem na mail w op... i udało się... opłaciłem i co?
Cud :)
Dostaje potwierdzenie na mail wp... że opłacone :)
Jeden bilet mi wystarczy... ale chyba będę się wstydził za siebie... bo jeszcze na DBF nie dotarłem, a już sprawiam problemy... jak zwykle ;)

Miło z Wami znów pisać :)
D.

Awatar użytkownika
slawek

Post autor: slawek » pt, 20 kwie 2012, 10:54

Myślę, że i Kasia TM może coś fajnego podrzucić . Zaraz się tym zajmę abyś otrzymał od Kasia coś co może zechcesz wykorzystać ;)

ODPOWIEDZ