Regulamin forum

Zablokowany
Awatar użytkownika
maro86
Administrator
Posty: 945
Rejestracja: pt, 02 sty 2009, 11:40
Numer GG: 4713263
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Regulamin forum

Post autor: maro86 » sob, 21 maja 2011, 13:01

REGULAMIN FORUM

1. Postanowienia niniejszego Regulaminu obowiązują Użytkowników Forum od chwili zarejestrowania się w nim. Warunkiem rejestracji jest zobowiązanie się do przestrzegania Regulaminu.

2. Pseudonim (login) podawany podczas rejestracji nie może mieć mniej niż 3 znaki i więcej niż 20 znaków, nie może być wulgarny ani obraźliwy, nie może to też być link, ciąg znaków bez liter lub adres e-mail. Użytkownik może mieć tylko jedno konto. Dane konto nie może być użytkowane przez więcej niż jednego użytkownika. Prawo do używania określonego awatara ma Użytkownik, który wybrał go jako pierwszy.

3. Użytkownik jest w pełni odpowiedzialny za zgodność z prawem wszelkich publikowanych treści, w tym w szczególności materiałów foto, audio i wideo oraz linków do takich materiałów. Rejestrując się Użytkownik potwierdza, że jest świadomy odpowiedzialności prawnej (w tym również karnej), jaką ponosi w razie umieszczenia na Forum treści lub materiałów niezgodnych z prawem, w szczególności naruszających prawa autorskie, pokrewne lub dobra osobiste osób trzecich. Na forum obowiązuje dodatkowo przestrzeganie zasad netykiety (http://www.netykieta.pl). Za przestrzeganie powyższych zasad odpowiedzialni są Administratorzy.

4. Administratorzy mają prawo do kasowania, przenoszenia, edycji, scalania, rozdzielania tematów lub postów oraz innych działań uznanych przez nich za konieczne. Decyzje Administratorów w powyższym zakresie są ostateczne. Wprowadzane zmiany nie wymagają uprzedzenia o nich kogokolwiek. Administratorzy zobowiązują się do niezwłocznego podjęcia działań w przypadku stwierdzenia naruszenia zasad. Zauważone naruszenia Regulaminu należy zgłaszać Administratorom poprzez prywatną wiadomość lub w inny powszechnie przyjęty sposób. Wykładnia i interpretacja Regulaminu należy wyłącznie do Administratorów. Odpowiedzialność Administratorów za zawartość forum nie wyklucza w żadnym zakresie odpowiedzialności prawnej autora wpisu.

5. Użytkownicy nie przestrzegający Regulaminu będą karani poprzez ostrzeżenia i wykluczenie z serwisu. Ilość ostrzeżeń skutkujących czasowym wykluczeniem z serwisu ustala się na 3, zaś ważność ostrzeżenia na 90 dni. Wykluczenie (czasowe lub bezterminowe) może być także stosowane bez wcześniejszych ostrzeżeń.

6. Niniejszy Regulamin nie ma charakteru ostatecznego - może być w miarę potrzeb zmieniany lub modyfikowany. O zmianach użytkownicy forum zostaną powiadomieni przez Administratorów poprzez informację na forum i/lub prywatną wiadomość.
Obrazek
jestem cenzorem wrogich sił... układu sił...

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość